AL naujienos

Amerikos lietuvių dienoraštis

Wellfleet Drive-In kino teatras

Wellfleet Drive-In kino teatras

Vasaros vakarais Cape Cod, mėgaukitės Wellfleet "Cinema Cod" "Drive-in" teatru. "Wellfleet Drive-In" kino teatras įrengtas 1957 m. ir vienintelis toks istorinis teatras, išlikęs Cape Cod kyšulyje.

Tai vienintelis lauko kino teatras išlikęs Cape Cod, kuriuo žiūrovai mėgaujasi jaukiai įsitaisę savo automobiliuose. Lauko kino teatras turi didelę automobilių stovėjimo aikštelę, iš kurios ir stebimas kinas. Kino teatras turi 100 x 44 colių ekraną, FM stereo garso sistemą su "Dolby Digital" garsu ir "Barco Digital Projection", taip pat yra žaidimų aikštelė ir užkandžių baras.

"Wellfleet Drive-In" teatras veikia nuo gegužės mėnesio pabaigos iki rugsėjo vidurio. Bilieto kaina vienam žmogui - 12 dolerių, nepriklausomai nuo automobilių skaičiaus.  Žmonės čia susirenka su šeimomis, draugais ar poromis, praleisti smagų vasaros vakarą.

Drive-In kino teatras - tai ne tik vieta pasižiūrėti filmą gryname ore, bet ir Amerikietiška atmosfera, primenanti senus laikus. Wellfleet Drive-In kino teatras, kiekvieną vasaros vakarą rodo du filmus - vieną vaikų publikai, o kitą suaugusiems, todėl ši pramoga patraukli įvairaus amžiaus žmonėms. Žmonės čia susirenka ne tik pasižiūrėti filmą, tačiau ir praleisti smagų vasaros vakarą su draugais.

 

Wellflee Drive-In kino teatras - pramoga, kurią privalote išbandyti, jei atvykstate į Cape Cod. "Drive-In" yra viena iš "Provincetown" tarptautinio kino festivalio vietų Massachusetts valstijoje. "Frommer" kelionių žurnalo sąraše, "Drive-In" lauko kino teatras yra įvardijamas kaip viena iš "500 vietų, kurias turite pamatyti, kol jos neišnyko". Lauko kino teatras - tai Amerikiečių tradicija, šeštąjame dešimtmetyje įgavusi pagreitį ir tapusi viena iš populiariausių pramogų jaunimui. Tačiau vykstant industrializacijos procesams ir miestams modernėjant kino teatrai patalpose su visais patogumais išstūmė tradicija tapusį Drive-In kino teatrą, todėl tai vienintelis išlikęs Drive-In teatras Cape Cod kyšulyje ir vienas seniausiai veikiančių lauko kino teatrų Amerikoje. Apsilankiusi Drive-In kino teatre grįžau tik su teigiamais įspūdžiais ir manau, kad tai pramoga, kurią turi išbandyti kiekvienas, vasarą apsilankęs Cape Cod kyšulyje.

 

Pokalbis su Pasaulio lietuvių bendruomenės nare An...
Pilietybė
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
2019 balandžio 23, Antradienis