AL naujienos

Amerikos lietuvių dienoraštis

Tiesa kuri bado akis

Tiesa kuri bado akis

Šis straipsnis buvo pasiųstas „Čikagos lietuvių turgeliui“ 2019-11-13, 10:26 val., bet po dviejų komentarų panaikintas, tikriausiai, kad straipsnis bado akis, o aš ne violetinis. Dėl to nekeliu rankas aukštyn ir nepasiduodu pamazgų apipylimui. Rašydamas tiktai savo nuomones  aš esu nenuperkamas.

Komentaras violetiniams

 

Vietoje aiškinimosi, pasinaudosiu A. Gustaičio satyrinių kūrinių ištraukomis. Jis, aprašydamas „d.p. lietuvybę“ rašė: „...už Tėvynę ašarėlę, už save konjaką“. Tai ir šiandieną galiojantis pasakymas. 

Noriu gerb. skaitytojams padėkoti už pildymą mano prašymo – nerašyti komentarų. Galvodamas apie komentarus, kurių nebuvo, atsidarė „Pandoros“ skrynia, iš kurios apie mano straipsnį, pasipylė pamazgų lietus. Tiksliau pasakius, patekau į „turgaus bobų“ mėsmalę. Ta mėsmalė nustūmė net „Durnių laivą“ į paskutinę vietą. Pasirodo, jog mūsų, kai kurių, lietuvių kultūra nedaug skiriasi nuo urvinio žmogaus. 

Nesuprantu, kodėl p. Aušra B. į mano paskelbtą straipsnį buvo viena iš pirmųjų teigiamai atsiliepusi, o sekančią dieną, pakeitusi nuomonę, iš po skverno išsitraukusi įvairius „diplomus“, įskaitant ir „tiksliųjų spėliojimų“ diplomą, „moksliškai“ aprašė mano gyvenimo istoriją ir apipylė pamazgomis. Gaila, kad p. Aušra B. nepastebėjo didoką skaičių palankiai atsiliepusių skaitytojų. Shit happens.

Yra vienas sakinys, kuris išduoda kartu ir neabejotiną šaltinį, jog p. Aušrai B. buvo pakišta „kiaulė“, todėl ji ir pasielgė „kiauliškai“.  Suprantama, jog tokiais atvejais prarandamas neutralumas, savarankiškumas ir turėta garbė, nes vadovautis ne savu protu yra tikra „kiaulystė“.

Nagrinėjant šmeižtus pastebėjau, jog kai kurie šmeižikai net nepatenkinti „turgelio“ veikla. 

Kodėl p. Aušra B., kaipo turgelio administratorė, pažeidžiate turgelio nuostatus – nespausdinti šmeižtų? Iš turgelio taisyklių: „Visi įžeidinėjantys postai, bus trinami iš kart, be perspėjimo. Malonaus bendravimo“. Labai negarbinga administracijai pažeidinėti savus nustatytus nuostatus, juos taikant tiktai kitiems. Šiuo atveju nejaučiamas joks bendravimo malonumas.

A. Gustaitis taip pat, nors kandžiai bet tiksliai, rašė, kad tas ne lietuvis „... kursai už dolerį per parą negali virsti arabu“. Arba: „... kursai pralobęs neapspjauna kitam lietuviui skrybėlės“. Gal čia ne vienas atpažins save? Ar galime šiai A. Gustaičio Tiesai prieštarauti? Bet, ... ir vėl A. Gustaitis rašo, jog „...tas ne lietuvis  kursai liežuvio kaip rakando dar savo priešam neparduos“.

Žinome, kad lietuvis už dolerį per parą gali virsti arabu, bet niekas dar neįrodė, ar už dolerį per parą arabas gali tapti lietuviu.

Lietuviai sako, jog auksas ir pelenuose žiba. Taip. Tas auksas yra „TIESA“, kuri bado akis. .

Čikaga – tarp viengungiams tinkamiausių miestų JAV
Čikagoje užfiksuoti keturi oro rekordai
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
Ketvirtadienis, 12 Gruodis 2019