AL naujienos

Amerikos lietuvių dienoraštis

Tarp 100 geriausių – aštuonios Illinois ligoninės

Tarp 100 geriausių – aštuonios Illinois ligoninės

Paskelbus kasmetinį „IBM Watson Health“ geriausių 100 ligoninių šalyje sąrašą paaiškėjo, jog aštuonios ligoninės yra Illinois valstijoje. Tyrimo metu įvertintos 2 785 ligoninės, atsižvelgta į tokius kriterijus kaip pacientų išgyvenamumas, komplikacijų ir infekcijų skaičius, buvimo ligoninėje trukmė, pacientų nuomonė, laukimo skubios pagalbos skyriuje laikas, stacionarinės išlaidos ir kt. Geriausios valstijos ligoninės pateko į sąrašą keliose kategorijose:

Pagrindinės mokomosios ligoninės: Advocate Illinois Masonic Medical Center, Čikaga; Northwestern Memorial Hospital, Čikaga ir NorthShore University HealthSystem, Evanstonas;

Mokomosios ligoninės: Riverside Medical Center, Kankakee;

Didžiosios bendruomenių ligoninės: Advocate Condell Medical Center, Libertyville; Advocate Sherman Hospital, Elginas; Edward Hospital, Naperville; Northwestern Medicine Central DuPage Hospital, Winfieldas.

 

Elgino priemiestyje esanti Advocate Sherman ligoninė gavo „Everest“ apdovanojimą. Tai reiškia, kad savo kategorijoje ji yra viena iš sparčiausiai tobulėjančių ligoninių šalyje. Šiais metais ši ligoninė pirmą kartą atsidūrė šimtuke.

Ką veikti vakariniuose priemiesčiuose šį savaitgal...
Keturi būdai atšvęsti Šv. Patriko dieną Čikagoje
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
2018 gruodžio 19, Trečiadienis