AL naujienos

Amerikos lietuvių dienoraštis

Smulkmė pirmyn

Smulkmė pirmyn

Subruzdimas violetinėje stovykloje rodo, jog jie kaip ir skęstantysis griebiasi net už skustuvo. Pučiantis iki sprogimo laipsnio, naudojant du JAV Kongresmenus, Venckienės likimo nepakeis. Jos likimas jau seniai nuspręstas išduodant, Valstybės departamente ir federaliniam teisėjui pasirašius, deportavimo orderį. Įvairūs Kongresmenų balsų medžiojimo tikslai, Venckienei nepasitarnaus. Aiškiai pastebima violetinių sovietinė galvosena galvojant, kad bet koks rinktas pareigūnas gali daryti įtaką valdžios institucijoms. Amerikiečiai pareigūnai žino savo pareigas, todėl ir nebando šokti aukščiau bambos. Violetiniai to nesupranta ir įtaigoja juos, kaip ir patys, šokti aukščiau bambos. Atsibuskite, išstudijuokite valdžios įstaigų leistinas veiklas, tuomet suprasite, kad iš tų dviejų Kongresmenų pareiškimų naudos tiek kiek ir iš ožio pieno. Nurimkite ir nebejuokinkite žmones.

 

Vėliausiomis dienomis pati „Bičiulystės“ redaktorė kreipėsi į žinomą LTV žurnalistę Daivą Žeimytę, kad išsiaiškintų visą Garliavos istoriją, įtariant jog Lietuvoje pilna ir visur kužda pedofilai. Taip pat ji nepatenkinta Arūno Valinsko nuomone apie Venckienę.

 

Reikia pripažinti, kad dedamos visos turimos jėgos sustabdyti Venckienės deportaciją. Manau, jog artimiausiomis dienomis sužinosime garsios bėglės likimą. Vieną dalyką prižadu, tai gerbti JAV Federalinio teismo sprendimą.

 

Gal dabar, jeigu bus deportuota Venckienė, kai kurie violetiniai susikrovę lagaminus seks jai įkandin, palikdami šį kraštą švaresnį. Gal ir Facebook apsivalys nuo nesąmonių ir keršto platinimų.

 

Prisidėdamas prie kilnaus tikslo, kai kurių violetinių kelionei į Lietuvą išlaidoms padengti, klosiu bent vieną dolerį. Juk sakoma, kas dolerį pakloja, už tą gavėjai loja, apžėlusiu snukiu.

 

„Smulkmė pirmyn“, tokie buvo paskutiniai Volgos žemupio ir Kaspijos regionų plėšiko Stenka Razino žodžiai, jį ketvirčiuojant Maskvoje.

 

Kokie bus violetinių paskutiniai žodžiai kai jie bus tautos ketvirčiuojami? Istorija primena, jog bailiai nekalba.
Lankytojų laukia atsinaujinę Cantigny Parko sodai
Naperville alaus šventėje – net 90 alaus daryklų
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
Pirmadienis, 22 Liepa 2019