AL naujienos

Amerikos lietuvių dienoraštis

Skelbiamas konkursas ,,Lietuva manoj širdy“

Šimtųjų Lietuvos valstybės atkūrimo metinių ir Čiurlionio galerijos 60-mečio progomis skelbia konkursą ,,Lietuva manoj širdy“ tapybos, skulptūros, akvarelės ir grafikos kūriniams

Dalyvauti konkurse kviečiami visi norintys dailininkai ir dailės sričių studentai. Vienas konkurso dalyvis gali pateikti 1–2 kūrinius, sukurtus 2010–2017 metais.

Konkurso vertinimo komisija, kurią sudaro 5 (penki) Čiurlionio galerijos pakviesti asmenys, atrenka ir premijuoja 3 dalyvius:

I premija – 500 dol, II premija – 300 dol., III premija – 200 dol.

Vertinimo kriterijai: kūriniai vertinami už jų vaizdinę įtaigą, temos atskleidimą, jos interpretacijos originalumą bei meninę kokybę. Šių kriterijų neatitinkantys kūriniai vertinimo komisijos sprendimu nebus eksponuojami.

Konkursinei parodai tapybos, skulptūros, akvarelės ir grafikos kūrinius dailininkai savo lėšomis pristato ar atsiunčia į Čiurlionio galeriją (5620 S. Claremont Ave., Chicago, IL 60636). Kūriniai turi būti tinkamai paruošti eksponuoti: tapybos kūriniai – įrėminti, grafikos ir akvarelės kūriniai – pasportuoti, įstiklinti ir įrėminti.

Kartu su kūriniais turi būti pateikta raštiška tiksli kūrinių metrika: autoriaus vardas, pavardė, adresai (pašto ir elektroninis), kontaktinis telefonas; kūrinio pavadinimas, sukūrimo metai, medžiaga, technika, matmenys (du matmenys – tapybos ir grafikos kūriniams, trys matmenys – skulptūroms), o kūrinių nugarinėje pusėje užrašyta autoriaus vardas, pavardė, kūrinio pavadinimas ir jo sukūrimo metai.

Konkursinei parodai teikiamų kūrinių priėmimo laikas: 2018 m. sausio 20 – vasario 11 d. (darbo dienomis, 10–17 val.).

Konkurso laureatai skelbiami per konkursinės parodos atidarymą 2018 m. vasario 24 d.

Konkursinė paroda veiks 2018m. vasario 24 – kovo 17 d.

Po parodos uždarymo dailės kūrinius reikia atsiimti iki 2018 m. kovo 31 d.

Daugiau informacijos – el. pašto adresais: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Čiurlionio galerija Jaunimo centre

(5620 S. Claremont Ave., Chicago, IL 60636)

 

2018 m. Illinois įsigalioja 40 naujų įstatymų
Pavasarį vyks 55-asis metinis Lietuvių Fondo narių...
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
Sekmadienis, 17 Lapkritis 2019