AL naujienos

Amerikos lietuvių dienoraštis

Seredžiaus senelių namai – saugi ir ori senatvė

Seredžiaus senelių namai – saugi ir ori senatvė

 Seredžius – Lietuvos miestelis. Jis ten, kur Dubysa įteka į Nemuną.  Seredžiuje, vaikų darželio patalpose, įkurti jaukūs senelių namai.

 Nuoširdžiausiai noriu padėkoti Seredžiaus senelių namų direktoriui Zigmui Zakarui ir visiems be išimties darbuotojams, kurie trejus metus iki pat Mamos mirties Ją taip kvalifikuotai, kruopščiai ir nuoširdžiai prižiūrėjo.  Kada tik beatvažiuodavai, visad senelių namai kvepėjo švara, tvarka, kvepėjo gardūs patiekalai.  Kiek kantrybės ir sveikatos visa darni bendruomenė eikvoja tam, kad senyvas žmogus būtų su šypsena ir džiugesiu veide.  Mano Mamai buvo sukurti jaukūs antrieji namai.  Toje gražioje senelių namų aplinkoje spalio 21 dieną visa bendruomenė su direktoriumi Z. Zakaru priešakyje, su dovana – paveikslu atėjo pasveikinti mano Mamos 90 metų jubiliejaus proga.  Kokia parodyta pagarba ir jaudinanti akimirka Mamai ir man, dukrai!

  Ačiū Jums, Gerbiamieji, už kvalifikuotą ir puikią priežiūrą!

  Linkiu Jums nepavargti!  Nei fiziškai, nei dvasiškai!  Kiek daug likimų Jūsų rankose!

 O aš noriu paliudyti visai visuomenei svetur – Seredžiaus senelių namai yra saugi ir ori senatvė ne tik senam, bet ir paties slaugytojo dvasinei sveikatai – kaip nepalūžti po pareigos našta ir išsaugoti gyvenimo pilnatvę.

Pagarbiai – Liuda Minkuvienė

Adler planetariume – nauja žiemos paroda
Šalin rankas nuo atminimo ženklų Kaziui Škirpai!
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
Antradienis, 19 Lapkritis 2019