AL naujienos

Amerikos lietuvių dienoraštis

Rusijos atstovybė – šnipų lizdas

Rusijos atstovybė – šnipų lizdas

Kad Rusija įžūliai kišasi į kitų valstybių reikalus, nėra paslaptis. Tas jos kišimasis darosi vis įžūlesnis. Per pastaruosius JAV rinkimus tai patvirtino ir jų įsibrovimo technika. Matyt, Rusijos šnipai blogai paruošti ir dirba atgyvenusiomis priemonėmis, todėl būna lengvai susekami. To pasekmė – iškilo diplomatinis karas tarp išeinančio JAV prezidento ir Rusijos prezidento.

JAV prezidentas įsakė išsiųsti iš šalies 35 Rusijos „diplomatinius šnipus“. Jų didžiausias nusikaltimas, įsikišimas į JAV rinkimus niekinant Hillary C., taip leidžiant laimėti Donaldui T.

Sunku pasakyti, ar tas rusų įsikišimas turėjo reikšmės amerikiečiams rinkėjams. Jau seniai buvo žinomi Hillary C. diplomatiniai nusižengimai jai būnant užsienio reikalų sekretore. Turėdama tokį ilgą nuodėmių sąrašą, ji būtų protingiau pasielgusi nekandidatuodama į tokį postą, žinodama, kad visi nešvarumai (su „magaryčiomis“) išplauks į paviršių ir jai iš viso sunku bus pasiteisinti. Bet tas kvailas užsispyrimas bei noras tapti pirmąja moterimi JAV prezidente tapo jos politiniu žlugimu. Šaukštai po pietų.

Negalime tvirtinti, kad amerikiečių žvalgyba nežvejoja Rusijoje. Žvejoja, tik galbūt jie geriau paruošti ir jų technika geresnė. Putinas įniršęs. Šį kartą jis pranešė, kad nekerštaus JAV ištremdamas tokį pat skaičių amerikiečių iš šalies. Gal nenori įžeisti naujai išrinkto prezidento? Gal bijo dar didesnių sankcijų? Visa tai rodo Putino apgaulingą norą gerintis naujai išrinktam JAV prezidentui. Putino užsienio reikalų ministras siūlė keršyti amerikiečiams, bet Putinas, norėdamas pasirodyti geras, atsisakė keršto. Tai labai nevykusiai surežisuota rusiška propaganda.

Dar tebevykstant rinkimų kampanijai, JAV valdžia žinojo apie rusų įsiskverbimą į Demokratų partijos duomenų bazę, tai kodėl tik dabar, po rinkimų, paskelbtas nuosprendis išsiųsti iš šalies rusų šnipus? Ar taip veikdama Obamos administracija stengiasi pakenkti būsimojo prezidento santykiams su Rusija, kaldama tą nesantaikos pleištą vis gilyn? Suprantama, kad rusai gali būti sudrausminti tik griežtais veiksmais, o ne žodžiais. Belieka laukti tik Putino ėjimo. Žinant rusų melagystes, kerštas amerikiečiams bus įvykdytas. Be keršto maskolius negyvens, nes jis nepripažįsta jokių civilizuotų normų, kaltinimų bei pažeminimų ir neturi jokio gėdos jausmo.

 

Kaip bemąstytumėm, Kremlius savo kenkėjiškų veiksmų prieš demokratinį pasaulį niekuomet neatsisakys. Tuomet jis būtų ne maskolius. Šiuo metu maskoliška elgsena dar labiau ryškėja jam esant užspeistam į kampą. Karas, apie kurį Kremliaus maskolius nekalba, vyksta ne tik Sirijoje, bet ir šalies viduje. Šalyje kyla vis daugiau neramumų, lėktuvai krinta dėl paslaptingų, mums taip ir nesužinomų priežasčių. Akis bado Krymo okupacija ir Rytų Ukraina. Žmonės žūsta, o Putinas grasina pasauliui savo surūdijusia branduoline jėga. Kremlius, nors ir vaidindamas, bando įrodyti, kad Rusija yra viena pasaulio galiūnių. Taip, ji kurį laiką tuo statusu didžiavosi. Dabar ji yra prestižą praradusi viena pasaulio atstumtų valstybių.

Paminėtas prezidentinės Lietuvos 90-metis
Laimingų Naujųjų Metų!
 

Comments 2

Guest - Raja on 2017 Sausio 07, Šeštadienis 05:12

Is kur , ponas, islindot taip gerai nusimanantis ir taip kategoriskai besisvaidantis tokiais teiginiais !? Nereikia liesti Rusijos: jeigu ne jinai, seniai visas Pasaulis butu pavirtes JAV kolonija. Ne Rusija, o JAV su Merkel&Co atvede Pasauli prie III visa planeta apimancio karo. Todel geriau patylekite ir susitvarkykite savo "kiema": paskaiciuokite kiek ir kur kariauja JAV! Per pora desimciu valstybiu priskaiciuosite, kur JAV "gina" savo interesus. Uatenka, kad tokie kaip Jus "ruporai" prisidejote prie TSRS sugriovimo, kurios egzistavimas islaike pasaulyje pusiausvyra. Jau nekalbu apie tai, kad prie tos TSRS mums ir musu vaikams nereikejo issiblaskyti po visa pasauli, kad dirbti juodziausius ir sunkiausius darbus, kad buti visu stumdomais emigrantais. Savoje valstybeje (toje jusu- "dipu"- taip nekenciamoje TSRS) ir mokslus galejome baigti, ir gerus darbus tureti, ir...
GEDA "Amerikos Lietuviui" suteikusiam tribuna tokiam "komentatoriui"!!!

Is kur , ponas, islindot taip gerai nusimanantis ir taip kategoriskai besisvaidantis tokiais teiginiais !? Nereikia liesti Rusijos: jeigu ne jinai, seniai visas Pasaulis butu pavirtes JAV kolonija. Ne Rusija, o JAV su Merkel&Co atvede Pasauli prie III visa planeta apimancio karo. Todel geriau patylekite ir susitvarkykite savo "kiema": paskaiciuokite kiek ir kur kariauja JAV! Per pora desimciu valstybiu priskaiciuosite, kur JAV "gina" savo interesus. Uatenka, kad tokie kaip Jus "ruporai" prisidejote prie TSRS sugriovimo, kurios egzistavimas islaike pasaulyje pusiausvyra. Jau nekalbu apie tai, kad prie tos TSRS mums ir musu vaikams nereikejo issiblaskyti po visa pasauli, kad dirbti juodziausius ir sunkiausius darbus, kad buti visu stumdomais emigrantais. Savoje valstybeje (toje jusu- "dipu"- taip nekenciamoje TSRS) ir mokslus galejome baigti, ir gerus darbus tureti, ir... GEDA "Amerikos Lietuviui" suteikusiam tribuna tokiam "komentatoriui"!!!
Guest - albinas on 2017 Sausio 07, Šeštadienis 13:47

Norėčiau paklausti p. Raja, kur buvote Jūs ir dar nemažas skaičius „šiaudadūšių“ patriotų, kad net nestojote į kovą gelbėti tą griūvančią „Tautų kalėjimo sąjungą“, kurioje turėjote tiek daug „privilegijų“, kad galėjote grobti Jums nepriklausomą turtą.
Jūs, kaip šunelis tupėdamas prie pono stalo laukia kol jam bus numestas pono apgraužtas kauliukas, už kurį iš džiaugsmo, ponui rankas laižo, taip ir Jūs toje „Tautų kalėjimo sąjungoje“ už tą primestą kauliuką, už draudžiamas kombinacijas, Kremliaus barbarui laižėte padus.
Atvykus į Ameriką, galvojote, kad čia doleriai auga ant medžių ir galėsite jų prisiskinti. Amerika nei vienam atvykėliui nieko neduoda, bet klausia „Ką tu duosi Amerikai“.
Amerika yra imigrantų kraštas, ir kiekvienas legaliai čia atvykęs, stengėsi ko nors duoti tai Amerikai, suprasdami, kad tiktai laisvame, žmogų gerbiančiame krašte, žmogus pagal savo gabumus gali klestėti. Todėl čia ir išsivystė galinga pramonė ir aukštas pragyvenimo lygis, kartu su pažengusia kultūra, kuriam visą laiką pavydėjo ir savo diversiškais veiksmais norėjo ir tebenori sunaikinti Jūsų garbinama „Tautų kalėjimo sąjunga“.
Nemanau, kad vertėtų kalbėti apie rusišką kultūrą, nes iki šiol jie dar nesupranta, kad ant toileto puodo reikia sėsti o ne užsilipus atlikti savo reikalą.

Norėčiau paklausti p. Raja, kur buvote Jūs ir dar nemažas skaičius „šiaudadūšių“ patriotų, kad net nestojote į kovą gelbėti tą griūvančią „Tautų kalėjimo sąjungą“, kurioje turėjote tiek daug „privilegijų“, kad galėjote grobti Jums nepriklausomą turtą. Jūs, kaip šunelis tupėdamas prie pono stalo laukia kol jam bus numestas pono apgraužtas kauliukas, už kurį iš džiaugsmo, ponui rankas laižo, taip ir Jūs toje „Tautų kalėjimo sąjungoje“ už tą primestą kauliuką, už draudžiamas kombinacijas, Kremliaus barbarui laižėte padus. Atvykus į Ameriką, galvojote, kad čia doleriai auga ant medžių ir galėsite jų prisiskinti. Amerika nei vienam atvykėliui nieko neduoda, bet klausia „Ką tu duosi Amerikai“. Amerika yra imigrantų kraštas, ir kiekvienas legaliai čia atvykęs, stengėsi ko nors duoti tai Amerikai, suprasdami, kad tiktai laisvame, žmogų gerbiančiame krašte, žmogus pagal savo gabumus gali klestėti. Todėl čia ir išsivystė galinga pramonė ir aukštas pragyvenimo lygis, kartu su pažengusia kultūra, kuriam visą laiką pavydėjo ir savo diversiškais veiksmais norėjo ir tebenori sunaikinti Jūsų garbinama „Tautų kalėjimo sąjunga“. Nemanau, kad vertėtų kalbėti apie rusišką kultūrą, nes iki šiol jie dar nesupranta, kad ant toileto puodo reikia sėsti o ne užsilipus atlikti savo reikalą.
Already Registered? Login Here
Guest
Antradienis, 12 Lapkritis 2019