Populiariausi dviračių takai Čikagos apylinkėse

Orui pagaliau nusistovėjus ir prasidėjus oficialiam vasaros sezonui, atėjo laikas išbandyti dviračių ir pėsčiųjų takus Čikagos priemiesčiuose ir šiaurės vakarų Indiana valstijoje. Štai keletas šią vasarą rekomenduojamų dviračių takų:

- „American Discovery Trail“ takas: šis pakrante nusidriekęs takas eina ne tik per Highland, Schererville, Merrillville, Hebron, Kouts ir Munster priemiesčius, bet ir kerta Indiana ir Illinois valstijų sieną. Takas, prasidedantis Munster mieste, dviratininkus kreipia iš šiaurės vakarų į pietryčius iki LaPorte apskrities. Jis yra nusidriekęs lygiagrečiai Erie Lakawanna tako Indiana valstijoje. Kirtus valstijos sieną, takas veda pro pietinius Illinois priemiesčius: Lansing, Chicago Heights, Park Forest, Matteson, Frankfort ir Joliet.

- „Des Plaine River Trail“ takas: šis ilgesnis nei 50 mylių takas veda dviratininkus ir vaikščiotojus per Lake ir Cook apskritis – nuo Gurnee šiaurėje iki River Grove. Taku keliaujantys taip pat gali sustoti ir išbandyti baidares, žvejybą, jodinėjimą ir iškylavimą.

- „Illinois Prairie Path“ takas: apie 61 mylias per tris apskritis Cook, DuPage ir Kane nusidriekęs takas šakojasi į mažesnius takus: Elgin ir Aurora bei Batavia ir Geneva priemiesčiuose.

- „Salt Creek Trail“ takas: pagrindinė šio 26,7 mylių tako atrakcija yra Brookfield zoologijos sodas. Bet jei dviratininkai nepatingės pavažiuoti kiek į pietus palei DesPlaines upę, jie nesunkiai pasieks Lyons priemiestyje esančius „Cermak Family Aquatic Center“ ir „Stony Ford Canoe Landing“.

- „Southern DuPage County Regional Trail“ regioninis takas: šis 46 mylių takas jungia du pagrindinius DuPage apskrities miško draustinius: Springbrook Prairie ir Greene Valley. Takas taip pat šakojasi į 10 mylių kelią apie Lemont miestelį.

Daugiau takų ir maršrutų rasite čia:https://www.chicagotribune.com/suburbs/ct-met-viz-chicago-area-bike-trail-map-htmlstory.html