AL naujienos

Amerikos lietuvių dienoraštis

Norinčiųjų dalyvauti LISS programoje paraiškų priėmimas pratęsiamas iki balandžio 1 d.

Prieš keletą metų JAV ir Kanados lietuvių kilmės studentai, padedami ir globojami JAV Lietuvių Bendruomenės Krašto valdybos buvusios vykdomosios vicepirmininkės a. a. Birutės Bublienės, susiorganizavo ir atliko trumpalaikes stažuotes Lietuvoje. Lietuvos išeivijos studentų stažuotės (LISS) programa buria devintąją studentų bei gimnazistų laidą.

Šiais metais net du universitetai noriai bendradarbiaus su LISS 2017 studentais ir pasiruošę suteikti po 5 universitetinius kreditus. Vienas iš jų jau nuo 2010 m. yra kartu su mumis. Tai Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) Kaune http://www.vdu.lt/lt/. Naujas mūsų draugas – Vilniaus Gedimino technikos universitetas http://www.vgtu.lt/. LISS – tai puiki galimybė studentams tobulintis ir įgyti praktikos savo pasirinktų specialybių srityse.

Jau trečius metus gyvuoja „Gimnazistai – Lietuvai!“ programa. 16 metų sulaukę moksleiviai Lietuvoje ne tik dirba Lietuvos labui talkininkaudami savivaldybių įmonėse, vaikų dienos centruose, senelių namuose, tačiau ir tobulina lietuvių kalbos žinias, ugdo pilietiškumą bei dalyvauja pažintinėse-kultūrinėse kelionėse po Lietuvą.

Šiais metais Jungtinės Karalystės Lietuvių Bendruomenė, kurios pirmininkė Dalia Asanavičiūtė (Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.), bei Latvijos  Lietuvių Bendruomenė, kurios pirmininkas Rolandas Žalnierius (Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.), sutiko bendradarbiauti su JAV LB ir mielai kartu su savo gimnazistais prisijungia prie programos „Gimnazistai – Lietuvai!“.

Norinčiųjų dalyvauti LISS programoje paraiškų priėmimas pratęsiamas iki balandžio 1 d. el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..';document.getElementById('cloak19899313c5931ae6173c379d9f64aa6a').innerHTML += ''+addy_text19899313c5931ae6173c379d9f64aa6a+'<\/a>';

Stažuočių pradžia: studentams birželio 30 d. – rugpjūčio 11 d., gimnazistams birželio 30 d. – liepos 28 d.

Daugiau informacijos apie LISS galite rasti http://www.lithuanian-american.org arba

FB paskyroje https://www.facebook.com/LISSinternships.

 

25-eri Čikagos lituanistinės mokyklos metai
Kovo pradžioje vyks kino festivalis „One Earth Fil...
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
2018 birželio 21, Ketvirtadienis