AL naujienos

Amerikos lietuvių dienoraštis

Niekas neturime teisės spjauti į Tiesą

Niekas neturime teisės spjauti į Tiesą

Niekas neturime teisės spjauti į Tiesą, o garbinti melą. Kalbu apie „Bičiulystę“, internetinį laikraštį. „Bičiulystė“ yra žodis tapęs lyg keiksmažodis. Nejaugi grįžo praeities  laikai, kai skaitant spaudą, kitokią nei „Draugas“, skaitytojai buvo gąsdinami visokiais pragarais bei velniais, ir blogesnėmis pasekmėmis?

Nesu uolus „Bičiulystės“ skaitytojas, bet skaitau ją, ir randu daug gerų vertingų mus liečiančių straipsnių.

Labai vertinu Dr. Jono Ramanausko net tris straipsnius apie LR pilietybės išlaikymą priimant kitos šalies pilietybę. Savo straipsniuose jis tiesiog „sudrapalina“ LRKT sprendimą „dvigubos“ pilietybės klausimu. Pagarbus AČIŪ Dr. Jonui.

Žinodami, kad „Bičiulystė“ yra „keiksmažodis“, mūsų pilietybės derybininkai Lietuvoje jos tikriausiai neskaito, todėl negali žinoti Dr. Jono Ramanausko kritiką LRKT adresu. O visgi verta būtų Dr. skelbiamą nuomonę išanalizuoti ir panaudoti derybose LR Seime.

Norint būti bešališkais tokiose derybose, būtina net retkarčiais pažvelgti ir į mums nepatinkamą spaudą.

Tai viena medalio pusė.

Antra medalio pusė rodo jog išeivijos derybininkai įsivaizduoja save protingesniais už protingiausius, viską geriausiai žinančius, todėl net nereikia kreipti dėmesio į pašalines nuomones, nežiūrint į jų vertę.

Įtartina yra ir trečioji medalio pusė. Tiek daug metų vykstant deryboms be jokios pažangos, yra galimybė, jog visa kas vyksta, yra politinis užsakymas.

 

Tiek daug metų lietuviui nesugebant susikalbėti su lietuviu, skaitau didžiausia gėda. Jeigu nesugebate susitarti, užleiskite vietą gabesniems. Jokie pasiteisinimai nepriimtini. Mums reikalingas susitarimas. Dabar.

Cape Cod beisbolo lyga - Harwich Mariners
Geneva duoda daugiau laiko sumokėti baudą
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
Antradienis, 17 Rugsėjis 2019