AL naujienos

Amerikos lietuvių dienoraštis

Nei Marija, nei Jėzus čia nieko nepadės

Nei Marija, nei Jėzus čia nieko nepadės

Alfridas teisingai išvardijo nevaisingumo (tiksliau ir teisingiau – nesveikatos) priežastis, bet ne visas. Papildau. Dabar bandoma per Seimą prastumti „lytinio švietimo“ įvedimą mokyklose. „Lytinis švietimas“ reikalingas tam, kad vaikams būtų įskiepytas homoseksualizmas ir ištvirkavimas. Net jei iš pradžių per „lytinio švietimo“ pamokas nebus ničnieko kalbama nei apie homoseksualizmą, nei apie ištvirkavimą, nei apie liberalų išrastą daugialytiškumą (biseksualizmas, transseksualizmas, lyties pasirinkimas, keitimas ir kiti panašūs dalykai), bet vaikų tvirkintojų tikslas yra tokį dalyką įvesti į švietimo programą, kad po to per nuolatinės ir nesibaigiančios švietimo reformos vykdymą, remiantis Overtono lango principu, pamažu būtų keičiamas „lytinio švietimo“ programos turinys, kurio galutinis variantas bus homoseksualizmo ir tvirkinimo programa. Vaikams bus siūloma viską išbandyti, o kad nepilnametės mergaitės nepastotų, jas agituos vartoti cheminius kontraceptikus – kol jos suaugs, bus chemiškai iškastruotos. Berniukai, „lytinio švietimo“ programą pradėję praktiškai bandyti ankstyvoje vaikystėje, iki pilnametystės taps neįgalūs. Vakaruose kaip tik tokiu keliu į švietimą ir buvo įvesta tvirkinimo programa. Visuomenė labai priešinosi, tai todėl elitas naudoja apgaulę – iš pradžių labai geri norai, kad vaikai žinotų, nes turi teisę žinoti, o po to palengva privesta prie to, ko siekė sumanytojai. Pas mus siekiama daryti irgi lygiai taip pat.

 

1990 m. pradėjo kurti tautinę mokyklą, pradėjo daryti reformas ir palengva, irgi pagal Overtono lango principą, mokyklą padarė antilietuvišką. Tokios mokyklos vaisiai – mokiniai jau nekenčia Lietuvos ir visko, kas lietuviška, o baigę mokyklą svajoja kuo greičiau iš Lietuvos išvažiuoti.

Nieko nauja nepasakysiu, bet primenu, kad vaikai mokosi mėgdžiodami suaugusiuosius. Pvz., dar kalbėti nemokantis vaikelis paima tėvo ar mamos išmanųjį telefoną ir tik brūkšt, brūkšt, paspaudžia... ir pasileidžia kokį nors filmuką. Lygiai tą patį moka padaryti ir su kompiuteriu. Iš kur išmoksta? Ogi mato, kaip daro tėveliai, tai ir pats imasi...  

Kitas pavyzdys, gimiau ir užaugau kaime. Kai skersdavo kiaulę, tėvai vaikams (man ir seserims) neleisdavo išeiti laukan ir pažiūrėti, kaip viskas vyksta, nors ir labai norėdavosi pamatyti. Paauglystėje tėvas pats mane pradėjo imti į pagalbą skerdžiant kiaulę ir tada pasakė, kodėl vaikai to neturi matyti. Sakė: „Gyvulio skerdimas yra žiaurus veiksmas ir to jokiu būdu neturi matyti vaikai, nes jie mėgdžioja viską, ką daro suaugusieji. Tai pamatę patys ims su peiliais badytis, įvyks didelė nelaimė. Vaikus reikia saugoti nuo nelaimių.“

Dabar turime kitą didelę nelaimę, dar didesnę už alkoholį, rūkymą, narkotikus – partijos, Seimas, Vyriausybė į švietimo sistemą nori įvesti „lytinį švietimą“. Vadinasi, mokykla pradės gadinti vaikų sveikatą – atsiras daug nevaisingų mergaičių ir neįgalių berniukų. Kaip tik to labai labai reikia gydytojams, užsiimantiems nevaisingumo gydymu ir dirbtiniu apvaisinimu. Jau dabar tokie gydytojai (teisingiau būtų juos vadinti banditais mėsininkais) prievartauja Seimą priimti dirbtinio apvaisinimo įstatymą, embrionų (gemalų) užšaldymą ir jų banką ir t. t. Užšaldymas tiesiog fantastiškai patogi priemonė prekybininkams pardavinėti vaikus turtingiems vakariečiams. Dabar gyvą vaiką išvežti ir parduoti kyla daug visokių problemų, o užšaldytą gemalą išvežti vienas juokas – žmonių pardavėjams fantastiškai palanki proga užkalti krūvą pinigų.

Iš mokyklos daroma vaikų gadinimo, naikinimo sistema, o iš sveikatos apsaugos sistemos – žmonių luošinimo (pvz., cheminius kontraceptikus sukūrė medikai, o ne kas kitas) ir pardavinėjimo sistema. Prieš šitą blogį reikalingos daug kartų galingesnės priemonės negu maldos Marijai ir Jėzui.

Jei netingite, pasižiūrėkite prisegtą paveikslą.

Pranas Valickas

 
 
 
 

2016 m. gruodžio 9 d. 23.17 val. Alfridas Čiučiurka <Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.> rašė:

Jos Ekscelencijai LR Prezidentei Daliai Grybauskaitei

LR Seimo Pirmininkui Viktorui Pranckiečiui

LR Ministrui Pirmininkui Sauliui Skverneliui

 

                                                        PRANEŠIMAS

 

  Nėra jokio skirtumo, koks bus priimtas Pagalbinio apvaisinimo įstatymas, svarbu, kad ši veidmainystė nebūtų finansuojama iš valstybės lėšų, nes tai yra vandens sėmimas iš vonios, neužsukus čiaupo.  

  Nevaisingumo priežastis, pasivadinusi visokiais švyturiais, kalnapiliais, stumbrais, balzamais, su valdžios palaiminimu iškilmingai laikoma buteliuose blizgančiomis etiketėmis maisto parduotuvėse.

  O kur dar vaisingumo priešai tabakas ir kava?

  Net vaistinėse prekiaujama vaisingumą naikinančiomis kontraceptinėmis tabletėmis, ligoninėse masiškai vykdomi abortai, net ir didžiausių prekybos centrų kasose brukami prezervatyvai, nors niekas neturi žalio supratimo, kaip juos tinkamai  vartoti...

  Keista, kad dar esama vaisingų lietuvių, o kad būtų jų daugiau meldžiuosi taip:Marija, pažadink Jėzų, kad ne tik alus ir kiti vaisingumą naikinantys alkoholiniai gėralai, net žinia apie juos išnyktų visiems laikams žemėj Lietuvos. Amen.

Su valančiškais linkėjimais –

Alfredas Čiučiurka

 

  P.S. „Alkoholis yra nuodas, nuo kurio moterys tankiai persileidžia arba tampa visai bevaisėmis, bet iki to laiko vis da spėja pagimdyt draugijai išgamą kokį, idiotą ar galvažudį.“ (Vincas Kudirka)

  P.S. Aš dar prie ruso koviausi prieš alkoholį, net Gorbačiovui rašiau... Džiaugiausi Sąjūdžiu, Landsbergiu... Dabar tai bus... Nė žodžiu Landsbergis neužsiminė, kai jį sutikom Vilniuje, Kalnų parke, kai ten alkoholį pylėm į asenizacijos statines. Mūsų šauksmas Landsbergio nejaudino ir nė  žodžiu neužsiminė apie Lietuvos kančias.

Suorganizavau Jonavos savivaldybę,kurios tarybos nariu buvau, per ją ir visas Lietuvos tarybas rašyti Lietuvos Aukščiausiajai Tarybai laiškus ir prašyti, kad priimtų, įkurtų alkoholio monopolio departamentą, tokį, koks buvo įkurtas 1922 m. Prašiau, kad Lietuvos miestų  ir rajonų tarybos mums atsakytų, ar sutinka su mūsų nuomone, ar parašė. Visos tarybos Jonavos tarybai atrašė, kad parašė ir sutinka su mūsų pasiūlymu, išskyrus Utenos tarybą. Dar aplankiau beveik visus vyskupus, kardinolą Sladkevičių. Tas mane palaimino.  Labiausiai esu dėkingas vyskupui Antanui Vaičiui. Jis su kunigu Algimantu ir keliomis dešimtimis antialkoholininkų parašė Lietuvai testamentą.

 

Labai mane nuvylė apsilankymas Lietuvos Sąjūdžio Taryboje, kuriai tada vadovavo istorikas Tumelis. Jo gizelis – būsimasis Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų vadas mane išbarė: „Išrinkom pačius geriausius – netrukdyme jiems dirbti...“

Lietuvių jaunimo tautinių šokių ansamblis „Nemunas...
Balzeko muziejuje kūrė kalėdines puošmenas
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
Antradienis, 22 Spalio 2019