AL naujienos

Amerikos lietuvių dienoraštis

Nauja  pradžia

Nauja  pradžia

 Su gelstančiais lapais ir besidraikančiais voratinkliais į žemę atėjo ruduo. Su rudeniu prasidėjo ir dar vieni mokslo metai. Rugsėjo 14 dieną nuo pat ankstyvo ryto Čikagos lituanistinės mokyklos kiemelyje skambėjo muzika. Saulės spinduliai, tarsi primindami ką tik prabėgusią vasarą, sveikino besirenkančius į naujų mokslo metų šventę. Į mokyklą skubėjo maži ir dideli. Mažieji, suspaudę gėles, tvirtai laikėsi tėvelių rankos, o vyresnieji norėjo kuo greičiau apkabinti per vasarą pasiilgtus draugus. 

 Susipažinę su mokytojais, mokiniai iš karto kibo į darbą. Kiekviena klasė darė plakatą vienam iš Lietuvos miestų. Pirma mokyklos šventė buvo skirta Baltijos kelio 30-mečiui pažymėti „Baltijos kelias – tai Mes“.  Paruošę plakatus visi susirinko į koplytėlę, kur kunigas Gediminas aukojo šv. mišias. Giesmelėm grojo mokytojos Dalia Gedvilienė ir Rasa Stanevičienė o giedoti padėjo jungtinis devintų- dešimtų klasių choras.

  Toliau šventė tęsėsi mokyklos kiemelyje, kur visi sustoję į Baltijos kelią klausėmės sveikinimų. Visus susirinkusius pasveikino mokyklos direktorė Vida Rupšienė, pavaduotoja Vilma Poliuvienė. Sveikinimo žodį tarė Lietuvos Respublikos Generalinis Konsulas Čikagoje Mantvydas Bekešius. Sėkmės moksle palinkėjo Jaunimo Centro tarybos pirmininkas Antanas Rašymas. Skautų vadovė Lilija Gelažis pakvietė įsijungti į skautų organizacijos gretas. Po smagių estafečių tarp klasių, kas greičiau sudėlios iš raidžių BALTIJOS KELIAS, mokiniai grįžo į klases, o tėveliai rinkosi į bendrą mokyklos tėvų susirinkimą, kur buvo aptartos naujovės, pasidalyta idėjomis ir lūkesčiais. Mokslo metai prasidėję švente, toliau tęsėsi darbu...

 Naujais mokslo metais visiems noriu palinkėti naujų kūrybinių jėgų, idėjų įgyvendinimo, prasmingo darbo ir džiugesio, matant savo darbo rezultatus!

                                                                   Pavaduotoja Vilma Poliuvienė

1 nuotraukoje- Dešimtokai veda pirmokus

2 nuotraukoje- Mokiniai rikiuojasi mokyklos kiemelyje

3 nuotraukoje- Lietuvos Respublikos Generalinis Konsulas Čikagoje Mantvydas Bekešius perduoda mokyklos direktorei Vidai Rupšienei šakotį

4 nuotraukoje- Buvusi Čikagos lituanistinės mokyklos direktorė Laima Apanavičienė ir dabartinė direktorė Vida Rupšienė

5 nuotraukoje- Bendra mokyklos nuotrauka

...

 

 

Šį rudenį obuolių skynimo metas trumpesnis
Dr.  Prunskis jau dešimtąjį kartą išrinktas geriau...
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
Penktadienis, 06 Gruodis 2019