AL naujienos

Amerikos lietuvių dienoraštis

Mamyčių diena Čikagos Lituanistinėje mokykloje

Mamyčių diena Čikagos Lituanistinėje mokykloje

Pavasaris – gražiausias metų laikas

Sužydi gėlės ir atgyja gamta,

O su pavasariu ateina šventė,

Pati gražiausia - «Motinos diena»

 

Net du šeštadienius iš eilės Čikagos lituanistinėje mokykloje visos vaikų šypsenos, gėlės, dovanos,  šokiai ir dainos buvo skirtos pačiam brangiausiam žmogui žemėje – Mamai.

Gegužės 05 dieną nuo pat ryto į mokyklą skubėjo ne tik mokiniai, bet ir mamytės. Šiandien visi mažesnieji sveikins mamas. Lituanistinės mokyklos mažesnieji  ilgai ir nuoširdžiai ruošėsi šiai šventei. Mažieji su mokytojų pagalba paruošė dovanėles mamytėms. Vaikučiai jas ruošė su didžiausia meile ir nuoširdumu, nes dovanėlės juk mamytėms!  Visose šventėse skambėjo muzikos mokytojos Evelinos Karalienės išmokintos dainelės, kurios sušildė mamyčių širdis. O šokių mokytojų Onutės Cvilikienės ir Rasos Stanevičienės išmokinti šokiai ne tik pralinksmino mamytes, bet ir pakvietė kartu pašokti. Mažieji pasakė mamytėms pačius nuoširdžiausius palinkėjimus dovanojo savo rankytėmis darytas dovanėles ir gėles...

Nors už lango lijo lietus ir buvo šalta, tačiau Čikagos lituanistinėje mokykloje nuotaika buvo puiki! Gegužės 12 dieną mokiniai sveikino savo mamytes, močiutes su Mamos diena, dovanojo joms gražiausius poezijos posmelius, dainas, šokius, savo rankomis padarytus darbelius, gėles. Mamų šventė vyko jaukioje Čiurlionio galerijoje, kuri buvo išpuošta gėlėmis, karpiniais, žydinčiais medžiais. Nors kiekvienai klasei buvo skirta tik pusė valandos, bet mokytojų išradingumas ir  profesionalumas įrodė, kad ir per tokį trumpą laiką įmanoma parodyti programą, kuri suvirpintų ne vieną širdį ir sudrėkintų ne vienas akis. Padedant muzikos mokytojų Evelinos Karalienės ir Dalės Gedvilienės mokinukai dainavo dainas mylimoms mamytėms, o šokių mokytoja Nijolė Pupienė ir muzikė Genovaitė Razumienė pristatė mamoms šokius skirtus šiai progai.

Šentės  pasibaigė tradicine jau tapusia daina «Tuk tuk, širdele» ir įteikė mamoms po rožę ir savo darytą atvirutę.

Gera matyti laimingas mamas, besišypsančius vaikus, ir norisi, kad šventė niekada nesibaigtų!.. Būkite laimingos ir sveikos, mielos mamos! Linkime jums sėkmės, stiprybės, energijos ir kantrybės auginant ir auklėjant mūsų ąžuoliukus ir liepaites!    

Rima Sinkevičienė

5 skyriaus  mokytojaVasara prasideda su „Taste of Glen Ellyn“ švente
Gyvenimo atkarpa paženklinta įdomiu pomėgiu
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
2019 gegužės 20, Pirmadienis