AL naujienos

Amerikos lietuvių dienoraštis

Lithuanian City of Chicago Club renginys „Pieškime Lietuvą kartu“

Lithuanian City of Chicago Club renginys „Pieškime Lietuvą kartu“

Lithuanian City of Chicago Club (LCCC) susiformavo prieš metus. Per tuos metu LCCC   jaunuoliai surengė nemažai įvarių renginių, norėdami kuo tikslingiau pasiekti savo tiklsą – „Suvienyti jaunus lietuvius su įvairia gyvenimo ir darbo patirtimi, gyvenančius Čikagoje bei Čikagos apylinkėse, kurie galėtų tobulėti drauge su  bendraminčiais profesinėse srityse, skleisti žinią apie Lietuvą ir lietuvius, bendrauti ir dalintis patirtimi su kitomis etninėmis bendruomenėmis esančiomis išeivijoje.“

Praėjusį šeštadienį, LCCC turėjo nuostabią galimybę pristatyti Aušrinę Pudževytę, dar žinoma Aube, Čiurlionio galerijoje, Jaunimo Centre. Šio renginio metu, “Nupieškime Lietuvą kartu,” LCCC nariams bei smalsiems dalyviams buvo suteikta galimybė išgirsti apie Aušrinės kelionę aplink pasaulį, bei paieška savęs. Aušrinė visus įkvėpė savo pozityvių, bei drąsiu požiūriu į gyvenimą, jog kiekviena sekundė yra verta ir svarbi. 

Su Aušrinės pagalba, LCCC prikvietė ir publiką kartu nupiešti paveikslą, padaryti LCCC dovaną  Lietuvos 100-mečiui. Renginyje dalyvavo Čikagos lituanistinės mokyklos nariai, kiti svečiai. Buvo labai smagus vakaras: kartu bendravome, valgėme, juokiamės, bei kiekvienam teko palaikyti teptuką rankoje ir palikti savo potepį popieriaus lape. Kartu sukūrėme nuostabų paveikslą. 

Norėdami daugiau sužinoti apie Aušrinę, galite rasti ją Facebook Aube’s Interior and Art.

Norėdami prisijungti prie LCCC misijos, siųskite anketas nuoroda: https://www.ltcityclubchicago.org/, taip pat raskite mus Facebook Lithuanian City of Chicago Club.

Parašė Miglė Rupšaitė, LCCC narė

Nuotraukose

“Nupieškime Lietuvą kartu“ paveikslas

Iš kairės: Darius Vorobjovas, Rokas Šimkonis, Gediminas Janusauskas, Dalius Savickas, Miglė Rupšaitė, Monika Ringytė, Aušinė Pudževytė, Austėja Stanevičiūtė, Asta Malčiūtė, Martynas Sadauskas, Simona Januskevičiūtė, Andrius Žukauskas

Iš kairės: Rokas Šimkonis, Nora Alonso, Vilma Sekona, Miglė Rupšaitė, Asta Malčiūtė, Simona Januskevičiūtė

 

Rokas Šimkonis ir Asta Malčiūtė

 

NUO MALDOS IKI DAINOS. BRIGHTON PARKO ŠVČ. MERGELĖ...
Lietuvos užsienio reikalų ministro susitikimas su ...
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
2019 kovo 20, Trečiadienis