AL naujienos

Amerikos lietuvių dienoraštis

Lietuvos Respublikos generalinis konsulas Čikagoje Marijus Gudynas kelia sparnus

Lietuvos Respublikos generalinis konsulas Čikagoje Marijus Gudynas kelia sparnus

 

Pasibaigus kadencijai jis su šeima grįžta į Lietuvą. Gerbiamo konsulo išlydėtuvių ir padėkos renginys vyks birželio 3 d., šeštadienį, 2 val. p. p. Pasaulio lietuvių centre, R. Riškienės salėje. Organizatoriai džiaugiasi, kad prie jo jungiasi daug lietuviškų organizacijų, parapijos, šokių grupės, ansambliai, institucijos ir verslininkai. Toks visų mūsų dalyvavimas šiame renginyje bus tinkamas atsakas į nuolatinį konsulo raginimą Čikagos ir apylinkių lietuviams dirbti kartu.
Sudarytas jungtinis renginio komitetas, kuris rūpinasi renginiu. Kitas komiteto posėdis vyks gegužės 15 d., pirmadienį, 7 val. v. Pasaulio lietuvių centro Posėdžių kambaryje. Visos organizacijos yra kviečiamos dalyvauti. Negalintys dalyvauti gali prisijungti telekonferencijos būdu. Norėdami prisijungti telefonu, skambinkite 1-712-432-0385. Atsakovas paprašys kodo – kodo numeris yra 215-274#. 
Yra ruošiama Padėkos knyga – organizacijos kviečiamos atsiųsti 1 puslapio tekstą, šalia kurio galima pridėti ir organizacijos bendravimo su konsulu metu darytą nuotrauką. Padėkos žodžius, palinkėjimus gerb. konsului renka Maironio mokyklos vedėja Goda Misiūnienė: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Tekstus ir nuotraukas reikia pristatyti iki gegužės 15 d. Nedelskime!
Čikagos lietuviai ir miesto svečiai kviečiami dalyvauti bendrame atsisveikinimo pobūvyje. Programoje – iškilmingoji dalis, meninė programa ir vaišės. Visi esate laukiami!

Sėkmingai prasidėjo lietuviška radijo valandėlė „L...
Lietuvių fondo 54-ajam suvažiavimui pasibaigus
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
Penktadienis, 20 Rugsėjis 2019