AL naujienos

Amerikos lietuvių dienoraštis

Lietuvos generalinis konsulatas atstovaus Lichtenšteinui Čikagoje

Nuo 2017 metų sausio 1 dienos Lietuva pradės atstovauti Lichtenšteinui išduodant Šengeno vizas Lietuvos Respublikos generaliniame konsulate Čikagoje.

Lietuvos Respublikos ir Lichtenšteino kunigaikštystės užsienio reikalų ministerijų susitarimas dėl abipusio atstovavimo numato, kad Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Čikagoje išduos trumpalaikes Šengeno vizas turizmo, verslo ir kitais susitarime apibrėžtais vykimo į Lichtenšteiną tikslais. Lietuvos atstovybė aptarnaus į minėtą šalį norinčius vykti pareiškėjus gyvenančius Ilinojaus, Indianos, Ajovos, Kanzaso, Mičigano, Minesotos, Misūrio, Nebraskos, Šiaurės Dakotos, Ohajo, Pietų Dakotos ir Viskonsino valstijose .

Generalinis konsulatas Čikagoje išduodant Šengeno vizas taip pat atstovauja Šveicariją ir Vengriją. Lietuva panašius susitarimus yra pasirašiusi su Austrija, Belgija, Danija, Estija, Graikija, Ispanija, Latvija, Norvegija, Nyderlandais, Prancūzija, Slovakija, Slovėnija, Švedija, Šveicarija, Vengrija ir Vokietija, kurios atstovauja Lietuvą arba Lietuva atstovauja jas išduodant vizas tam tikruose pasaulio regionuose.

Prasidėjo registracija pavasario semestrui į City ...
Praėjus Padėkos dienai
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
Penktadienis, 20 Rugsėjis 2019