AL naujienos

Amerikos lietuvių dienoraštis

Lietuvių fondas Balzeko lietuvių kultūros muziejaus 50-mečio iškilmėse

Lietuvių fondas Balzeko lietuvių kultūros muziejaus 50-mečio iškilmėse

Balzeko lietuvių kultūros muziejus 2016 m. spalio 29 d. iškilmingai paminėjo 50-metį. Pasveikinti  muziejaus prezidentą Stanley Balzeką ir jo darbuotojus su gražia sukaktimi atvyko grupė Lietuvių fondo (LF) tarybos narių ir administracijos darbuotojų.  

LF yra parėmęs ne vieną Balzeko lietuvių kultūros muziejaus vykdomą projektą. Prieš pusę amžiaus įsteigtas muziejus – tikras lietuviškų tradicijų ir papročių JAV išsaugojimo lobynas. Lietuvos Respublikos garbės konsulas Floridos valstijoje JAV, Balzeko lietuvių kultūros muziejaus Čikagoje įkūrėjas ir prezidentas S. Balzekas apdovanotas ordino ,,Už nuopelnus Lietuvai“ Komandoro didžiuoju kryžiumi. Iškilmingame muziejaus 50-mečio pobūvyje apdovanojimą S. Balzekui įteikė Lietuvos Respublikos ambasadorius JAV ir Meksikai Rolandas Kriščiūnas ir Lietuvos Respublikos generalinis konsulas Čikagoje Marijus Gudynas.

 

DSCN9995 – Nuotraukoje iš kairės: LF administratorė Jūratė Mereckis, Regina Griškelienė, LF tarybos narys Rimantas Griškelis, LF administracijos darbuotoja Vida Bieliauskienė ir LF tarybos narė Agnė Vertelkaitė Balzeko lietuvių kultūros muziejaus 50-mečio šventėje.

 

IMG_4386 – Apdovanojimą Stenley Balzekui (pirmas iš kairės) įteikė Lietuvos Respublikos ambasadorius JAV ir Meksikai Rolandas Kriščiūnas (viduryje) ir Lietuvos Respublikos generalinis konsulas Čikagoje Marijus Gudynas.

Karilės Vaitkutės nuotr.

Įteikta LF Bernardo Brazdžionio vardinė stipendija
Konsulate eksponuota dailininkės G. Žumbakis meno ...
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
Antradienis, 22 Spalio 2019