AL naujienos

Amerikos lietuvių dienoraštis

Kviečiami kalnų slidinėtojai 

Kviečiami kalnų slidinėtojai 

ŠALFASS ir LR garbės konsulato Aspene informacija

Šiaurės Amerikos lietuvių fizinio auklėjimo ir sporto sąjungos (ŠALFASS) organizuojamos kasmetinės kalnų slidinėjimo varžybos ir slidinėjimo mėgėjų kelionė į Colorado valstijoje esančius puikius Steamboat Springs (https://www.steamboat.com/) ir Aspen (https://www.aspensnowmass.com/) kalnų kurortus vyks 2020 m. vasario 29–kovo 2 d. Kaip ir ankstesniais metais, tikimasi sulaukti gausaus būrio slidinėjimo entuziastų iš JAV, Kanados ir Lietuvos, kartu laukiama atvykstant ir jų šeimos narių.

2020 m. ŠALFASS slidinėjimo čempionatas vyks Steamboat Resort lenktynių trasoje šeštadienį, vasario 29 d., šeštadienį. Dalyvių registracija vyks varžybų dieną. Nepraleiskite progos slidinėti kartu su buvusiu olimpiečiu Linu Vaitkumi, kuris kartu su Lietuvos slidinėjimo komanda dalyvavo 1998 m. Žiemos olimpinėse žaidynėse. Jis slidinės kartu su jumis Steamboat Springs ir Aspene!

 

Organizatoriai prašo jau dabar užsisakyti kelionės bilietus ir viešbučio kambarius, kadangi varžybos vyks įtemptu kelionių laikotarpiu. Dėl užsakymų kreiptis į atostogų kalnuose organizavimo kompanijos Ski.com (https://www.ski.com/) atstovą Jamie Bangerter – jo el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. (866) 265-7490 x3306. Jis taip pat gali padėti jums užsisakant keltuvo ir lėktuvo bilietus. Norėdami gauti specialias kainas nepamirškite paminėti, kad priklausote Lithuanian Ski Group. Daugiau informacijos – el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (Ed Mickus).

***

 

Kovo 1 dieną, nuo 4 iki 6 val. v. vyks Lietuvos Nepriklausomybės dienos šventė, jos rėmėjas – LR Garbės konsulas Aspene dr. Jonas Prunskis. LR garbės konsulatas Aspene yra pirmoji diplomatinė misija Aspene, patvirtinta JAV valstybės departamento. Apie savo dalyvavimą šventėje prašome pranešti iš anksto el. paštu ltŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Vasario 27–29 d. Steamboat Resort vyks medicininės konferencijos.

Daugiau informacijos – jau netrukus!

 

 

ŠALFASS slidinėjimo skyriaus valdyba

Prezidentas dr. Jonas Prunskis

Viceprezidentas Edvardas Mickus

 

 

 

 

 

 
Lietuviškoji Kim Kardashian ir Vytenis – meilę atr...
Parduotuves uždarys dar du mažmeninės prekybos tin...
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
Trečiadienis, 20 Lapkritis 2019