AL naujienos

Amerikos lietuvių dienoraštis

Kūrybos studija „Wide Wings“ ragina vėl pasidžiaugti lietuviais

Kūrybos studija „Wide Wings“ ragina vėl pasidžiaugti lietuviais

Kūrybos studija „Wide Wings“ ir toliau tęsia istorijų ciklą „O kas, jei ne mes?“. Ketvirtadienį pasirodęs antrasis šios serijos pasakojimas – apie jauną verslininką ir paspirtukų kūrėją Igną Survilą, vėl ragina pasididžiuoti lietuviais, kurie mažais, bet prasmingais darbais keičia pasaulį.

Nors šios istorijos herojus kartu su investuotoju Micheliu Barro įkūrė įmonę Šveicarijoje,  tačiau nepaisant šioje šalyje esančios palankios mokesčių sistemos, I. Survila nutarė likti gyventi ir toliau vystyti savo verslą būtent gimtojoje Lietuvoje.

„Norėjome, kad antroji istorija būtų pozityvi, atskleistų, jog čia, Lietuvoje, yra ambicingų žmonių, kurie prisideda prie mūsų šalies gerovės. Ignas Survila yra puikus to pavyzdys. Jo viena iš pagrindinių svajonių buvo sukurti produktą, kuris garsintų Lietuvą. Tokį, kuris būtų tiek pat garsus ir kokybiškas kaip šveicariškas peiliukas“, –  teigia „Wide Wings“ kūrybos vadovas Raimondas Kavaliauskas.

Šiuo pasakojimu „O kas, jei ne mes?“ kūrėjai skatina ne tik dažniau atkreipti dėmesį į herojus tarp mūsų – artimuosius ir bičiulius, kurie kilniais darbais keičia pasaulį, bet apie tai skelbti ir savo „Facebook“ paskyrose, pažymint įrašą grotažyme #okasjeinemes. „Galbūt viešas pasidalijimas internete taps įkvepiančiu pavyzdžiu lietuviams taip pat daryti gerus darbus. Ar, galų gale, sukurti dar vieną „O kas, jei ne mes?“ istoriją“, – tikina R. Kavaliauskas.

Dar pernai lapkritį pasirodžiusi pirmoji „O kas, jei ne mes?“ istorija apie Tauragės „Maltos ordino“ vadovą Saulių Oželį sulaukė itin gausaus visuomenės susidomėjimo. Šis įrašas sparčiai išplito socialiniame tinkle „Facebook“ ir sulaukė daugiau nei 200 000 peržiūrų, 3 000 pasidalijimų ir 8 000 paspaudimų „patinka“.

 

Istoriją apie Igną Survilą galite pamatyti čia:

https://vimeo.com/198676728

https://youtu.be/bgGxGvVVAks

arba parsisiųsti iš čia:

https://we.tl/VxplQZSp5d

 

Pirmoji „O kas, jei ne mes?“ istorija:

https://youtu.be/gYcFxVBHkcsJeigu turėsite klausimų, kreipkitės:

Eglė Žalnerauskaitė

„Wide Wings“ komunikacijos specialistė

 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

JAV lietuviai mielai pildo vaikų svajones Lietuvoj...
LSU garbės daktaro regalijos įteiktos Tartu univer...
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
Antradienis, 19 Lapkritis 2019