AL naujienos

Amerikos lietuvių dienoraštis

Konsulate atidaryta Lietuvos dailininko darbų paroda „Didžiosios Motinos esmės atspindys“

Konsulate atidaryta Lietuvos dailininko darbų paroda „Didžiosios Motinos esmės atspindys“

 

 Nuo gegužės 4 d. LR generaliniame konsulate Čikagoje pristatoma dailininko Lino Bernoto darbų paroda „Magna Mater Essence Reflection“. Atidarymo renginyje asmeniškai dalyvavo Vilniuje gyvenantis ir kuriantis menininkas, kurio paveikslai pirmą kartą pristatomi Jungtinėse Amerikos Valstijose. Susirinkusiuosius sveikindamas generalinis konsulas Marijus Gudynas džiaugėsi, jog konsulate pristatoma jau trečia iš Lietuvos atkeliavusi ekspozicija, ir reiškė nuoširdų dėkingumą šį projektą inicijavusiai bei asmeninėmis lėšomis finansavusiai lietuviško meno entuziastei ir propaguotojai poniai Gailei Dagilienei.

„Kiekvienas šalia esantis žmogus yra unikumas. Kiekvienas iš mūsų esame ypatingas. Ir kiekvienas iš mūsų esame gimę iš Moters – Didžiosios Motinos. Moteris yra Meilės esmė. Gyvybės esmė. Mirties esmė.  Atomų, Materijos ir Antimaterijos esmė. MAGNA MATER – Begalybės esmė. Toks yra mano pasaulio matymas – leiskite jums jį pristatyti...“ – apie savo parodą sako dailininkas L. Bernotas. Atidarymo svečiai domėjosi ir prašė dailininko papasakoti apie kūrinių potekstę, ieškojo juose paslėptų simbolių, dalijosi savomis interpretacijomis. Šiltoje ir draugiškoje vakaro atmosferoje lankytojai bendravo, vaišinosi.

Kviečiame norinčius apžiūrėti parodą atvykti į konsulatą iš anksto susitarus tel. 312-994-8260 arba el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Konsulato adresas: NBC Tower, 455 N Cityfront Plaza Drive, Suite 800, Chicago, IL 60611. Numatoma, jog beveik dvidešimt iš Lietuvos atsiųstų meno kūrinių bus pristatyti ir kituose JAV miestuose.

LR generalinio konsulato Čikagoje inf.

 

Parodos atidarymo akimirkos.

Agnės Vertelkaitės nuotr.

Prano Gudyno 88-ųjų žūties metinių paminėjimas Kau...
Lukiškių aikštė. Seimas ar meras?
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
2018 gegužės 21, Pirmadienis