AL naujienos

Amerikos lietuvių dienoraštis

Kerštas ar neapykanta

Kerštas ar neapykanta

Sunku, arba išvis neįmanoma suprasti, kodėl lietuvių tarpe toks kerštas arba neapykanta kitaip mąstantiems. Tą patyriau spaudoje man primetamais išgalvotais apkalbėjimais. Prie tos neapykantos mano adresu, esu pripratęs. Tad ypatingai nesureikšminu ir šį „aplojimą“.

„Bičiulystei“ yra nepriimtinas mano straipsnis „Ką veikia veiksniai“. Straipsnyje užgavau jų judėjimo stabus.

Jau vien tik „Bičiulystės“ rašomajame įvade, randame nesąmonių, dėl kurių nei rašytojas nei redakcija nesigėdina.

Čia ištisai perduodu tą nelemtą įvadą:

Lietuviai pasaulyje

Veidaknygė. Albin Hofman pasiilgo sovietmečio diktato JAV?!

GEGUŽĖS 7, 2018 ~ REDAKCIJA

Labas, kadangi tai liečia „Amerikos lietuviai“ grupę bei „violetinius“ , tai turiu pasidalinti.

Štai toks kvietimas, parašytas L. Lavastės stilium, buvo paviešintas pono Albin Hoffman veidaknygėje – FB  sienoje (neaišku ar šio senyvo amžiaus asmeniui pačiam žinant). Jame, sovietiniais, KGB-istiniais metodais, JAV Lietuvių Bendruomenė (iš kurios bendruomeniškumo likęs tik pavadinimas) raginama reaguoti ir apginti Lietuvos valstybę nuo kitaip mastančios bei pilietiškos visuomenės dalies, įvardinant ją „Violetiniu judėjimu“ ir „Garliavos mafija“, o gerbiamą Nijolę Sadūnaitę pavadinant „Violetiniu stabu“

Pagarbiai,

Robertas M.

Šiame įvade yra tik vienas teisingas posakis, tai, kad iš Lietuvių Bendruomenės likęs tiktai vardas.

Toliau, kaip sakoma Žemaitijoje: „Kuo pats kvep, tuo ir kitus tep“.

Įdomiausiai tai, kad komentarų skiltyse man primetami įvairūs titulai reiškiantys didelę neapykantą.

Nors, apie mane, labai daug neapykantos žodžių prirašyta komentaruose, bet vieną titulą „nukvakęs“ man neprikergė, matyt pasilaikydami sau. Juk atsarga gėdos nedaro.

Pastebiu, kad dar nesu „nukvakęs“, todėl ir pavydėjo man šio titulo.

Mano amžius, lai būna mano paslaptis. Jeigu Jūs, violetiniai komentatoriai, sulauksite mano amžiaus (nors nesu tikras), tai Jūs tikriausiai būsite užsitarnavę „nukvakusių“ titulą. Jeigu. Kol esate jauni, drėbkite purvais vyresniuosius, nes Jūs tikitės tokio senyvo amžiaus nesulaukti ir neužsitarnauti tų „garbingų“ titulų.

Nesenai teko apsikeisti nuomonėmis su viena gerbiama skaitytoja apie Drąsiaus Kedžio veiklą, kuri nebuvo girdėjusi jog Garliavoje veikė viešnamis, nors ji pati Kauno gyventoja. Apsikeitę keliais išsiaiškinamais sakiniais, suradau ir pranešiau gerbiamai skaitytojai savo informacijos šaltinį, kuris yra ne lryto žurnalistės A.K.

Buvo kultūringa ir malonu apsikeisti nesutinkančiomis nuomonėmis be jokių įžeidinėjimų. Tai tegu būna pavyzdys visiems.

Blogai, kad šiais laikais turint geriausias priemones žiniasklaidai, jomis naudojasi mokslo žinių įgiję, bet protus praradę, asmenys. Komentatorių straipsniuose ne tiktai negerbiamos kitos nuomonės, bet ir iškoneveikiami kitaip mąstantieji. Atrodo, jog komentarų skiltys skirtos keiksmams, nešvankumams ir net kerštavimams.

Tikriausiai, šiems asmenims namuose keiktis draudžiama, todėl jie ir naudoja internetinius puslapius kaipo kanalizaciją savo keiksmams, be jokio gėdos jausmo. Tai šiuolaikinė pažanga.

Vėliau, po laiko, „didžiuojamasi“ savais pasiekimais, kuriuos blokuoja FB. Aišku, FB neteisi, bausdama už chuliganizmą internete. Be abejo, tokiems „prie ruso buvo geriau“.

O kaip kitaip? Kultūringumas mums neprivalomas. Juk mes lietuviai.

O ji (violetinių vedlė) tebesėdi dar vis.

Kviečiu visus už Trump 2020.

IL gyventojai, pirkdami internete, mokės daugiau
PLC labdaringas golfo turnyras įvyko sėkmingai
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
2019 balandžio 21, Sekmadienis