AL naujienos

Amerikos lietuvių dienoraštis

Kariūnams įteiktos Lietuvių Fondo vardinės stipendijos

Kariūnams įteiktos Lietuvių Fondo vardinės stipendijos

 

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos studentams Sandrai Statkutei ir Diomedui Petkevičiui įteiktos Lietuvių Fondo Kontrynos Masiokaitės-Bartninkaitienės ir Lietuvių Fondo Broniaus Masiokio vardinės stipendijos. Kariūnai atsiuntė Lietuvių Fondui padėkos laiškus.

„Noriu pareikšti Lietuvių Fondui nuoširdžią padėką už suteiktą vardinę stipendiją Ačiū, kad remiate Lietuvos karius, jiems padedate ir rūpinatės jais. Man tai ne tik finansinė pagalba, bet ir papildomas motyvas siekti didesnių tikslų. Svarbu tapti gera karininke, kuria galėtų pasitikėti kariai ir kuri rastų tinkamiausią kelią geriausiems rezultatams kariuomenėje pasiekti. Esu nepaprastai dėkinga, kad Jungtinės Amerikos Valstijos padeda žmonėms visame pasaulyje“, – laiške rašo kariūnė Sandra Statkutė.

Kariūnas Diomedas Petkevičius savo laiške rašo: „Man didelė garbė būti vienu iš Lietuvių Fondo (JAV) Broniaus Masiokio vardinės stipendijos laimėtojų. Aš noriu išreikši didelę padėką Lietuvių Fondo steigėjams ir aukotojams. Ačiū už jūsų pasitikėjimą ir tikėjimą manimi. Šis paskatinimas man simbolizuoja atsakomybę dar labiau stengtis ir siekti aukštesnių pasiekimų. Todėl aš pažadu jūsų neapvilti ir būti jūsų organizacijos dalimi.“

Sveikiname LF vardinių fondų stipendininkus ir linkime būti ryžtingais, tvirtais ir atsakingais siekiant pasirinkto tikslo – tapti Lietuvos karininkais!

LF informacija

 

Nuotraukoje:

LF vardinės stipendijos įteikiamos kariūnams Sandrai Statkutei ir Diomedui Petkevičiui. (LF archyvo nuotr.)

 

Įteikta LF Bernardo Brazdžionio vardinė stipendija
Vašingtone Lietuva apipilta purvu
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
2019 gegužės 20, Pirmadienis