AL naujienos

Amerikos lietuvių dienoraštis

Jonas V. Prunskis susitiko su Baltųjų rūmų atstovais

Jonas V. Prunskis susitiko su Baltųjų rūmų atstovais

Jonas Prunskis, M.D., F.I.P.P., Ilinojaus skausmo instituto medicinos direktorius, sausio 5 dieną Baltųjų rūmų Vakariniame sparne susitiko su prezidento Barack Obama vyresniąja patarėja Valerie Jarrett ir jos komanda.

 

Dr. Prunskiui naujoje administracijoje numatytas patariamasis vaidmuo.

 

Susitikimo tikslas buvo gauti išsamią informaciją ir apsikeisti mintimis apie federalinio įstatymo „Affordable Care Act“ stipriąsias ir silpnąsias puses, kompensacijų, suteikus tas pačias medicinos ir chirurgijos paslaugas, skirtumus, finansinę naštą, kurią neša tiek darbuotojai, tiek ir darbdaviai, medicinos praktikų įsigijimą ligoninėse, problemas el. medicininių įrašų srityje. Taip pat kalbėta apie suaugusiųjų kamieninių ląstelių tyrimus, verte grindžiamos priežiūros raidą, medicinos draudimo svarbą jau sergantiems klientams ir prevencinės priežiūros būtinumą, receptų opiatiniams vaistams sumažinimą, apie draudimo bendrovių konkuravimo visoje šalyje galimas pasekmes ir kitas temas.

 

Dr. Prunskis taip pat pareiškė padėką už Lietuvai ir Baltijos šalims suteiktą paramą.

 

Po susitikimo dr. Prunskis sakė: „Iš susitikimo išėjau labiau nei bet kada įsitikinęs, kad privačia praktika užsiimantys gydytojai turi būti įtraukti į mūsų šalies sveikatos priežiūros politikos kūrimą ir atkakliai kovoti už sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumo didinimą.“ Jo nuomone, spaudimas, kurį Kongreso nariai ir senatoriai patiria iš lobistinių grupių, gali tapti kliūtimi gerinant mūsų sveikatos priežiūros paslaugų teikimo sistemą.

 

Apie Ilinojaus skausmo institutą

 

Įkurtas 1992 metais Institutas yra ilgiausiai Čikagoje ir jos apylinkėse dirbanti intervencinio skausmo įstaiga. Šiandien Institutas veikia Lake, DuPage, Kane ir McHenry apskrityse, septyniuose Čikagos priemiesčiuose: Elgin, Barrington, McHenry, Itasca, Libertyville, Huntley ir Elmhurst. Aštuoniskart Castle Connolly apdovanojimo „Geriausias gydytojas“ („Top Doctor“) laimėtojas. Institute taikomas gydymas yra orientuotas į problemos ištyrimą, jos įvardijimą ir išsprendimą. Insituto gydytojai tiksliai diagnozuoja ir gydo nugaros, kaklo ir galvos skausmą, išialgiją ir kitus skausmo atvejus.

Tapybos darbus eksponavusi konsulate dailininkė vi...
Įsigaliojo naujos Illinojaus kelių eismo taisyklės
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
Antradienis, 22 Spalio 2019