AL naujienos

Amerikos lietuvių dienoraštis

Į Aspeną kviečiami kalnų slidinėtojai

Į Aspeną kviečiami kalnų slidinėtojai

ŠALFASS ir LR garbės konsulato Aspene informacija

Šiais metais Šiaurės Amerikos lietuvių fizinio auklėjimo ir sporto sąjungos (ŠALFASS) organizuojamos kasmetinės kalnų slidinėjimo varžybos ir slidinėjimo mėgėjų kelionė į puikų Aspeno kalnų kurortą Kolorado valstijoje (https://www.aspensnowmass.com/) vyks 2019 m. vasario 24–kovo 5 d. Kaip ir ankstesniais metais, tikimasi sulaukti gausaus būrio sporto entuziastų iš JAV, Kanados ir Lietuvos, kartu laukiama atvykstant ir jų šeimos narių.

Varžybos vyks kovo 3 d., sekmadienį; dalyvių registracija – kovo 2 d., šeštadienį, nuo 4 iki 6 val. p. p. (809 S. Aspen St. Suite 1) arba varžybų dieną. Organizatoriai prašo jau dabar užsisakyti kelionės bilietus ir viešbučio kambarius, kadangi varžybos vyks įtemptu kelionių laikotarpiu. Dėl užsakymų kreiptis į atostogų kalnuose organizavimo kompanijos Ski.com atstovą Darin Smith – jo el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. (888) 920-5785. Daugiau informacijos – el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (Ed Mickus) arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (dr. Vytas Saulis).

 

Kovo 2 dieną, nuo 4 iki 6 val. p. p. vyks Lietuvos Nepriklausomybės dienos šventė, jos rėmėjas – LR Garbės konsulas Aspene dr. Jonas Prunskis. LR garbės konsulatas Aspene yra pirmoji diplomatinė misija Aspene, patvirtinta JAV valstybės departamento. Jeigu planuojate dalyvauti šventėje, prašome pranešti iš anksto el. paštu ltŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

ŠALFASS slidinėjimo skyriaus valdyba

Prezidentas dr. Jonas Prunskis

Viceprezidentas Edvardas Mickus

 

 

Praėjusiais metais O'Hare oro uostas dirbo daugiau...
„Dainava“ savo gerbėjams ruošia chorinės muzikos p...
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
Pirmadienis, 22 Liepa 2019