AL naujienos

Amerikos lietuvių dienoraštis

Fondo „Lituanica" tikslas garsinti „Lituanica" vardą pasaulyje

Fondo „Lituanica" tikslas garsinti „Lituanica" vardą pasaulyje

Fondas „Lituanica" ne pelno siekianti įstaiga, prieš metus pradėjo savo veiklą, išsikėlusi tikslą garsinti „Lituanica" vardą pasaulyje.

Fondas ieško naujų ir netradicinių formų, kaip populiarinti „Lituanica“ vardą visame pasaulyje, prasmingai ir turiningai paminėti S. Dariaus ir S. Girėno žygdarbį.  Dariaus ir S. Girėno žygdarbio įprasminimas ir palikimas atsispindi „Lituanicos“ varde. „Lituanica“ – tai kūrinys, sukurtas dviejų autorių ir gyvuojantis atskirai nuo autorių. Nors S. Darius ir S. Girėnas paaukojo savo gyvybes, „Lituanica“ savarankiškai tęsia savo skrydį po pasaulį ir  gyvuos tol, kol gyvuos nors vienas lietuvis šioje žemėje.

1933 m. savo kreipimesi „Mes skrisime į Lietuvą!“ Darius ir Girėnas skelbė:

„LITUANICA“ laimėjimas tegu sustiprina jaunųjų Lietuvos sūnų dvasią ir įkvepia juos naujiems žygiams. Tad šį savo skridimą skiriame ir aukojame Tau, Jaunoji Lietuva!“

Pagrindinės Fondo veiklos sritys :

– žmonių būrimas veikti drauge per įvairias programas su „Lituanica“ idėja. Ši idėja skatintina užsiimti edukacine veikla, skleisti lietuvių kalbą, etno-tautinę kultūrą ir tradicijas, bendrauti, puoselėti lietuvybės idėjas.

Šią vasarą Fondas organizuoja vaikų-jaunimo stovyklas ir senjorų sambūrius “Lituanica” Punsko vaivadijoje Lenkijoje ir Krikštėnų dvare, Ukmergės rajone.

- Fondas yra prekės ženklo „Lituanica“ valdytojas, kurio veikla orientuota, kad Lietuvos gamintojas ar paslaugų teikėjas  būtų atpažįstamas pasaulyje su prekininiu ženklu „Lituanica“, kaip Lietuvos atpažinimo ir įvaizdžio dalimi.

Informacija apie fondo veiklą

www.lituanica.eu.lt

VšĮ fondas „Lituanica“

Direktorius

Sigitas Kerušauskas

Tel.: +370 687 71292; +370 600 22499;

 

Paruošta HHS Skausmo valdymo gerosios patirties da...
„Whole Foods“ neliks plastikinių šiaudelių
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
Penktadienis, 20 Rugsėjis 2019