AL naujienos

Amerikos lietuvių dienoraštis

Dr. J. Prunskio susitikimai Baltuosiuose rūmuose

Dr. J. Prunskio susitikimai Baltuosiuose rūmuose

Lapkričio 4 d. LR Garbės konsulas, JAV Prezidento paskirtas Sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų (HHS) departamento Skausmo gydymo darbo grupės narys, Illinois skausmo instituto (IPI) įkūrėjas bei medicinos direktorius dr. Jonas Prunskis su oficialiu kvietimu lankėsi Baltuosiuose rūmuose, kur susitiko su JAV Prezidento Vyresniuoju patarėju Joe Grogan. Lapkričio 6 d. dr. Prunskis susitiko su Prezidento patarėja Kellyanne Conway ir Baltųjų rūmų Personalo vadovu Mick Mulvaney.

Šie susitikimai surengti tęsiant diskusijas dėl Skausmo gydymo darbo grupės ataskaitos, kuri buvo pateikta šių metų gegužės mėn. Susitikimų metu aptarti galimi dabartinės opioidų krizės sprendimo būdai, su elektroninių sveikatos įrašų (EHR) sistema susijusios problemos, įtakojančios ženkliai padidėjusį medikų darbo krūvį ir su tuo susijusius sunkumus, ambulatorinių chirurgijos centrų (Ambulatory surgery centers (ASC)) privalumai, suaugusiųjų autologinių kamieninių ląstelių tyrimų rezultatai. 

 

Buvo kalbama apie galimybę pakviesti JAV Prezidentą atvykti į Lietuvą, taip pat pasidalinta mintimis apie galimą Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos vizitą į Washingtoną. Dr. Prunskis perdavė prezidentui Donald Trump ir Pirmajai poniai skirtą oficialų šventės organizatorių kvietimą dalyvauti 2020 m. liepos 5 d. Filadelfijoje vyksiančioje Šiaurės Amerikos lietuvių XVI tautinių šokių šventėje.

 

IPI informacija

 

 
Garsioji bėglė jau Lietuvoje.
Kai užvaldo paslaptinga meno pasaulio jėga...
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
Trečiadienis, 11 Gruodis 2019