AL naujienos

Amerikos lietuvių dienoraštis

Čikagos lituanistinė mokykla ruošiasi 2017–2018 mokslo metams – NAUJIENA

Čikagos lituanistinė mokykla ruošiasi 2017–2018 mokslo metams – NAUJIENA

Naujienų naujiena – Į Čikagos lituanistinę mokyklą aš važiuoju geltonuoju autobusu!!! Tai kitų mokslo metų mokyklos devizas.

2017–2018 mokslo metais į ČLM mokiniai galės važiuoti mokykliniu autobusu (Yellow Bus). Prisijunk ir TU!!! Tai bus smagumas važiuoti su draugais!!!

Kviečiame visus besimokančius ir naujus mokinius, kas neturi kaip atvažiuoti į mokyklą, registruotis ir pasinaudoti šia nauja paslauga.

Mokykla ruošia projektą, kuriuo nori palengvinti mokinių atvykimą į/iš Čikagos lituanistinę mokyklą. Numatomos autobuso sustojimo vietos: Lisle (Seven Bridges)/Naperville, Woodridge (75/Lemont Rd), Palos Hills/Palos Park (maršrutai bus koreguojami). Mokiniai tokiu pat maršrutu grįš namo.

Surinkus tam tikrą skaičių mokinių yra tikimybė, kad mokyklinis autobusas veš juos į mokyklą ir iš šiaurinių Čikagos priemiesčių. Prašome dalytis šia naujove, tikimės sulaukti mokinukų, kuriems padėtume atvykti į Čikagos lituanistinę mokyklą. Kad sužinotume, ar tai reikalinga paslauga, prašome susisiekti su mumis, pranešti, registruotis.

Tai bus papildomai mokama paslauga. Ieškome rėmėjų, mokykla bando rasti būdą, kad tėveliams nebūtų brangu. Kuo mūsų bus daugiau – tuo bus pigiau važiuoti.

Kviečiame pasisakyti dėl naujovės, ar norėtumėte, kad Jūsų vaikas į mokyklą važiuotų mokykliniu autobusu. Tai tik Jūsų patogumui.

Bet kokiu klausimu prašome kreiptis į ČLM direktorę Vidą Rupšienę telefonu 630-613-0343, o kas jau apsisprendė ir nori registruotis, prašome atvykti į mokyklą arba registracijos formas galite rasti  Čikagos lituanistinės mokyklos internetinėje svetainėje.

Kitąmet esame numatę organizuoti lietuvių kalbą besimokančiųjų klasę. Prašome nelaukti ir nuo rugsėjo pradėti mokytis kalbos. Lauksime Jūsų!!!

Gegužės 2-ąją „Jimmy John's“ sumuštiniai – tik už ...
Atsisveikinome su „Lietuvos vyčių“ organizacijos ...
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
Penktadienis, 20 Rugsėjis 2019