AL naujienos

Amerikos lietuvių dienoraštis

Bėglė Venckienė

Bėglė Venckienė

Perskaitęs Anatolijaus Lapinsko straipsnį www.delfi.lt (2016-11-22) apie bėglės Neringos Venckienės gyvenamąją vietą, tuo nutariau pasidalyti su gerb. skaitytojais.

Manau, kad ši p. Lapinsko straipsnio ištrauka sudomins jos gerbėjus, taip pat ir jos smerkėjus. Straipsnis gali sudominti ir Lietuvos teisėsaugą, jeigu ji išvis dar užsiima Venckienės išreikalavimu iš JAV.

Cituoju: „...Surinkę vienos žinomiausių ir patikimiausių Amerikos žmonių paieškos sistemos adresą www.whitepages.com ir įrašę pavardę „Neringa Venckiene“, netgi nenurodę JAV valstijos ar miesto, gausite vienintelį atsakymą: taip, tokia yra, jos amžius 45–49 metai. Šalia paspaudę View Full Profile, pamatysite, kad ji gyvena Crystal Lake miestelyje, Illinois valstijoje. Pateikiamas tikslus adresas: 3813 Tulip St Crystal Lake IL 60014-2353. Viešai pateikiu šį romantiškos Tulpių gatvės adresą todėl, kad N. Venckienė yra paieškomas asmuo, įvykdęs apysunkius nusikaltimus, o paprastesniais žodžiais, baisius tvirkinimo veiksmus kelerių metų mergaitės atžvilgiu. „White Pages“ yra visiškai atviras portalas ir visi DELFI skaitytojai, kiekvienas pasaulio pilietis, žinantis jos vardą ir pavardę, gali pamatyti N. Venckienės adresą. „Google“ duoda net žemėlapį, kad norintys su ja pasikalbėti galėtų ją lengvai surasti. Kiltų klausimas: kas tai per namai, kuriuose N. Venckienė rado prieglobstį. Atsakymą internetas duoda ir čia. Pasirodo, šių namų šeimininkė yra psichologijos mokslų daktarė Vilija Ball. Ji puikiausiai žinoma Lietuvoje ir Amerikoje dėl savo N. Venckienę remiančios veiklos.

Ar pasinaudos Lietuvos valdžia N. Venckienės gyvenamosios vietos nuoroda? Dar neaišku.Yra nemažai jėgų, tarp jų ir politinių, palaikančių „globėjos“ teises. Garliavos byloje beveik visi taškai jau sudėti. N. Venckienę parsigabenus tikėkimės sulaukti ir finalinio akordo...“

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/news/ringas/lit/a-lapinskas-internetas-surado-n-venckiene.d?id=72935604

Galiu tvirtinti, kad nuo teisėsaugos bėgti įmanoma, bet pasislėpti – ne.

2016-11-24

Rudens madų paroda Čikagoje
Tautų draugystės popietėje dominavo šypsena
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
Sekmadienis, 17 Lapkritis 2019