AL naujienos

Amerikos lietuvių dienoraštis

Balzeko muziejus kviečia į kūrybinius užsiėmimus

Kovo 18 d. 10 val. r. Balzeko lietuvių kultūros muziejuje (6500 S Pulaski Rd, Chicago, IL) rengiama Genealogijos skyriaus vadovės Karilės Vaitkutės pamoka „Kaip rašyti šeimos istoriją“. Ateikite ir sužinokite, kaip galima įamžinti savo šeimos, giminės istoriją. Pamokos kaina vienam lankytojui – 15 dolerių. Muziejaus nariams mokėti nereikia. Registruotis Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Daugiau informacijos tel. 773-582-6500.

***

Kovo 25 d. 10 val. r. Balzeko lietuvių kultūros muziejus (6500 S.Pulaski Rd., Chicago, IL) kviečia į velykinių kiaušinių dekoravimo pamoką. Menininkas Donatas Astras susirinkusiuosius mokys lietuvių tradicinės dažytų kiaušinių skutinėjimo technikos, kaip specialiu gremžtuku ant nudažyto kiaušinio išskutinėti pasirinktus ar susikurtus ornamentus. Į pamoką kviečiame ir suaugusiuosius, ir vaikus. Ateikite su šeimomis, skirkite laiko ir patys sukurkite savo šeimos Velykų stalo simbolį ar puošmeną – dekoruotų kiaušinių.

Į pamoką reikia atsinešti 6 kietai virtus dažytus kiaušinius. Renginio organizatoriai pasirūpins darbo priemonėmis. Pamokos kaina: suaugusiesiems 15 dol., muziejaus nariams 10 dol., vaikams iki 12 metų 5 dol. Užsiėmimo metu būsite vaišinami kava ir sausainiais. Registruotis Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Daugiau informacijos tel. 773-582-6500.

***

Balandžio 1 d. 10 val. r. Balzeko lietuvių kultūros muziejuje (6500 S Pulaski Rd, Chicago, IL) menininkė iš Lietuvos Odeta Bražėnienė kviečia pasimokyti dekoratyvinių popieriaus karpinių meno. Pamokoje išmoksite, kaip iš balto popieriaus lapo iškarpyti dailius ornamentus. Pamokos kaina suaugusiajam – 15 dol., vaikui – 5 dol., muziejaus nariams – nemokamai. Organizatoriai pasirūpins reikalingomis medžiagomis ir įrankiais. Registruotis Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Daugiau informacijos tel. 773-582-6500.

 

Karpiniai, lino ir medžio raižiniai Čiurlionio gal...
Balandį prasideda Naperville bibliotekos renovacij...
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
2018 birželio 19, Antradienis