AL naujienos

Amerikos lietuvių dienoraštis

Ambasadoje surengtas K.Donelaičio lituanistinės mokyklos lėšų rinkimo vakaras

Ambasadoje surengtas K.Donelaičio lituanistinės mokyklos lėšų rinkimo vakaras

 

Balandžio 28 d. Lietuvos ambasadoje buvo surengtas Vašingtono Kristijono Donelaičio lituanistinės mokyklos lėšų rinkimo vakaras, kurio metu koncertavo džiazo atlikėja ir kompozitorė iš Lietuvos Simona Minns.

Vakaro metu ji atliko savo, Lietuvos ir užsienio autorių, taip pat lietuvių liaudies kūrinius, akomponuojant kanklėmis ir fortepijonu. Šiuo metu Bostone gyvenanti Simona Minns 2015 metais laimėjo The Berklee Outstanding Jazz Vocalist apdovanojimą.

Renginio metu buvo surengtas aukcionas, kurio metu surinktos lėšos buvo skirtos K.Donelaičio lituanistinei mokyklai, veikiančiai nuo 1961 metų.Renginyje dalyvavo ambasadoriaus Rolando Kriščiūno sutuoktinė Živilė Kriščiūnienė, kurios rankų darbo rankinę buvo galima įsigyti vakaro aukcione. Aukcione taip pat buvo galima įsigyti krepšinio kamuolį su Indiana Pacers žaidėjo Domanto Sabonio parašu, K.Donelaičio mokyklos  Riešutėlių klasės mokinukų ir jų mokytojos Alinos piešinį “Vaikų Lietuva”, skirtą Lietuvos Šimtmečiui paminėti; bei kitus daiktus.

 

LR ambasados Vašingtone informacija

 

Lietuvos ambasadorius JAV R.Kriščiūnas Vest Point ...
Lietuvių mokykla Vašingtone supažindino vašingtoni...
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
2018 liepos 17, Antradienis