AL naujienos

Amerikos lietuvių dienoraštis

16- tasis Ambasadoriaus taurės krepšinio turnyras

16- tasis Ambasadoriaus taurės krepšinio turnyras

Lietuvos Respublikos ambasada Vašingtone kartu su Šiaurės Amerikos lietuvių fizinio auklėjimo ir sporto sąjunga (ŠALFASS) kviečia į kasmetinį, jau 16-ąjį kartą rengiamą, Ambasadoriaus taurės krepšinio turnyrą.

 

Atsižvelgiant į tai, kad Lietuvos Respublikos Seimas 2019 metus yra paskelbęs Pasaulio lietuvių metais, šių metų krepšinio varžybos yra dedikuojamos viso Pasaulio lietuviams, išreiškiant padėką Pasaulio lietuvių bendruomenei, o ypač JAV lietuviams, už jų indėlį atkuriant Lietuvos nepriklausomybę ir stiprinant mūsų valstybę.

 

Ambasadoriaus taurės krepšinio turnyras tęsia gražią lietuviško krepšinio tradiciją ir skatina JAV lietuvių, gyvenančių skirtinguose miestuose, bendravimą, stiprina transatlantinius ryšius bei Lietuvos strateginę partnerystę su Amerika – turnyre kviečiamos dalyvauti JAV institucijų krepšinio komandos, taip pat Vašingtone reziduojantys diplomatai.

 

Krepšinio turnyro organizavimą remia Lietuvių Fondas, Užsienio reikalų ministerija, JAV Lietuvių Bendruomenė ir Lietuvos Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondas.

 

Ambasadoriaus taurės krepšinio turnyras vyks spalio 19 d., šeštadienį, Vašingtone, šalia Lietuvos ambasados, adresu Columbia Heights Educational Campus, 3101 16th Street NW, Washington, DC 20010. Krepšinio turnyro pradžia – 8:30 val. ryte.

Po krepšinio varžybų Lietuvos ambasadoje Vašingtone vyks iškilmingas visų turnyro dalyvių pagerbimas ir nugalėtojų apdovanojimas.

 

Krepšinio komandų registracija vyksta iki spalio 5 d. el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu 203-895-7147. Komandos registracijos mokestis – 400 JAV dolerių. Visos lėšos bus skiriamos turnyro organizavimo išlaidoms padengti.

 

Dėl papildomos informacijos maloniai prašome kreiptis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu (202) 234-5860.

 

Prašome pasidalinti šia informacija su kitais lietuvaičiais ar Lietuvos draugais.

 

Su sportiškais linkėjimais,

Lietuvos ambasada JAV

 

Pasaulio lietuvių vienybės dienos proga Kaune
Kalėdas sutikite su „Cirque du Soleil“
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
Trečiadienis, 13 Lapkritis 2019